O to pytacie nas najczęściej. Dlatego z przyjemnością odpowiadamy.

Jasne, że nie tylko dla studentów!

W naszych wyjazdach mogą wziąć udział wszystkie osoby, które czują się młode duchem, lubią aktywnie spędzać czas i towarzystwo innych osób.

Wielu naszych uczestników to absolwenci a nawet trzydziestokilkulatkowie. Nie zamykamy się na żadną grupę wiekową. Ważne jednak abyś miał świadomość jakiego rodzaju wyjazd wybierasz – tutaj będzie się dużo działo!

Jeżeli ważne są dla Ciebie: dobra zabawa, świetne imprezy i organizacja oraz możliwość pojeżdżenia na nartach lub desce to jest to wyjazd dla Ciebie!

Elegancki bal sylwestrowy to nasz unikalny wyróżnik pośród konkurencji.

Świetnie udekorowane sale. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Trzy gorące posiłki serwowane do stolików a do tego zimna płyta, przekąski, ciasta, owoce i napoje bezalkoholowe bez limitu a o północy lampka szampana do noworocznego toastu. Muzykę serwują profesjonalni Didżeje. Obowiązują również eleganckie stroje. Na wyjeździe w Solinie obejrzysz również profesjonalny pokaz fajerwerków.

Bal sylwestrowy zawsze wliczony jest w cenę wyjazdu a osoby z jednej grupy zawsze otrzymują miejsca siedzące obok siebie.

Oczywiście! Nasze zasady są zawsze jasne i proste.

Jeżeli Twoja grupa liczy co najmniej 10 osób + Ty to jedziesz za pół ceny.
Jeżeli Twoja grupa liczy 18 osób + Ty to jedziesz za darmo.

Twoją zniżkę możesz też rozdzielić na wszystkie osoby w Twojej grupie albo przeznaczyć zaoszczędzoną kasę na wydatki na barze 🙂

Jeżeli planujesz zorganizować jeszcze większą ilość osób możemy zaproponować Twojej grupie indywidualne warunki a nawet ośrodek wypoczynkowy na wyłączność z indywidualnym programem.
Napisz do nas na sylwester@sylwesterstudencki.pl i porozmawiajmy o szczegółach.

Oczywiście! Zawsze dobieramy nasze miejscówki w taki sposób aby w niedużej odległości można było pośmigać na nartach lub na desce. Na niektórych naszych wyjazdach organizujemy codziennie bezpłatny dojazd na stoki narciarskie naszymi autokarami. Szczegółowy opis ośrodków narciarskich znajdziesz w dziale narty.

Od początku naszej działalności trzymamy się jednej prostej zasady: wszystko w cenie i żadnych ukrytych dopłat.

W cenę wyjazdu zawsze wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie i wszystkie imprezy i atrakcje przewidziane w programie wyjazdu łącznie z balem sylwestrowym.

Twoje jedyne wydatki to dojazd własny lub naszym autokarem, ew. imprezy fakultatywne (np. kulig w Muszynie) i to co przehulasz w barze 😊

Po prostu wypełnij prosty formularz, który znajduje się obok każdej z naszych ofert. Podaj ilość miejsc, która Cię interesuje oraz miejsce wyjazdu. Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien, w które miejsce chcesz się wybrać możesz zaznaczyć opcję „jeszcze się zastanawiam”.

Rezerwacja nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje natomiast gwarantuje Ci, że Twoje miejsca są dla Ciebie i Twoich znajomych „zaklepane”.
W informacji zwrotnej otrzymasz wszystkie dalsze instrukcje a następnie ustalisz ilość i rodzaj pokoi i załatwisz wszystkie pozostałe formalności.

Zaliczka w wysokości 300zł płatna jest w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji. Pozostała kwota płatna jest do 14 grudnia 2018. W przypadku, gdy rezerwujesz wyjazd po 8 grudnia konieczne jest zapłacenie całej ceny za wyjazd.

Oczywiście! Imprezowy charakter Sylwestra Studenckiego to coś co nas wyróżnia!

Nie ma dnia i wieczoru bez świetnej zabawy. Szczegółowy opis tego co przygotowaliśmy znajdziesz w dziale imprezy/atrakcje. Dokładna informacja jaki program przewidziany jest na każdym z naszych wyjazdów znajduje się szczegółach każdej oferty.

Zawsze startujemy z Warszawy i Krakowa. Po drodze do Soliny lub Muszyny zawsze możesz się do nas dosiąść. Wystarczy ustalić z nami szczegóły.

Jeśli masz większą ekipę i chcesz zaproponować nam swoje miejsce zbiórki – skontaktuj się z nami a my znajdziemy idealne dla wszystkich rozwiązanie.

Możemy też zorganizować dla Twojej grupy indywidualny transport naszym busem lub autokarem.

Na 99% TAK! Zawsze pokoje staramy się dobierać tak aby wszystkie osoby z danej grupy zakwaterowane były obok siebie.

Jedyne wyjątki to takie, kiedy wybrane przez Was pokoje nie są dostępne np. na jednym piętrze lub kończą się miejsca i mamy ostatnie dostępne pokoje. Zachęcamy zatem do wczesnej rezerwacji miejsc.

Mamy w ofercie praktycznie każde rodzaje pokoi. Dwójki dla par, większe pokoje dla grup znajomych a nawet składy 3+3 dla grup imprezowiczów. Dzięki temu możemy zaproponować fajne warunki właściwie dla każdej ekipy.

Jeżeli nie masz innego wyjścia, to oczywiście tak.

W zależności od tego na ile dni przed wyjazdem jesteś zmuszony zrezygnować, zwracamy Ci część bądź całość poniesionych kosztów. Szczegółowe warunki rezygnacji znajdziesz w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa, które są załącznikiem do każdej umowy.

Sposobem na uniknięcie kosztów rezygnacji jest znalezienie osoby chętnej na Twoje miejsce. W takiej sytuacji zarezerwowane przez Ciebie miejsce przechodzi na nowego uczestnika a rozliczenie pozostaje między Wami. Za taką zmianę nie pobieramy żadnych opłat!

Alternatywnie możesz wykupić ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu, koszt ubezpieczenia to xxxzł

Tak, zawsze na kilka dni przed wyjazdem wysyłamy mailowo szczegółowy plan imprez, wskazówki dojazdu własnym transportem lub naszym autokarem.

Dodatkowo, w naszych materiałach zawsze znajdują się szczegółowe namiary na naszych rezydentów w poszczególnych ośrodkach oraz wiele informacji praktycznych na temat wyjazdu i miejsc w których mieszkamy i bawimy się.