O to pytacie nas najczęściej. Dlatego z przyjemnością odpowiadamy.

Jasne, że nie tylko dla studentów!

W naszych wyjazdach mogą wziąć udział wszystkie osoby, które czują się młode duchem i lubią towarzystwo innych osób.

Wielu naszych uczestników to absolwenci a nawet trzydziestokilkulatkowie. Nie zamykamy się na żadną grupę wiekową.

Jeżeli ważna jest dla Ciebie świetna organizacja oraz możliwość pojeżdżenia na nartach lub desce to jest to wyjazd dla Ciebie!

Oczywiście! Nasze zasady są zawsze jasne i proste.

Jeżeli Twoja grupa liczy co najmniej 10 osób + Ty to jedziesz za pół ceny.
Jeżeli Twoja grupa liczy 18 osób + Ty to jedziesz za darmo.

Twoją zniżkę możesz też rozdzielić na wszystkie osoby w Twojej grupie albo przeznaczyć zaoszczędzoną kasę na wydatki na barze 🙂

Jeżeli planujesz zorganizować jeszcze większą ilość osób możemy zaproponować Twojej grupie indywidualne warunki a nawet ośrodek wypoczynkowy na wyłączność z indywidualnym programem.
Napisz do nas na sylwester@sylwesterstudencki.pl i porozmawiajmy o szczegółach.

Oczywiście! Zawsze dobieramy nasze miejscówki w taki sposób aby w niedużej odległości można było pośmigać na nartach lub na desce. Na niektórych naszych wyjazdach organizujemy codziennie bezpłatny dojazd na stoki narciarskie naszymi autokarami. Szczegółowy opis ośrodków narciarskich znajdziesz w dziale narty. Korzystanie uzależnione od aktualnej sytuacji epidemicznej.

Zawsze jasne i proste zasady. Wszystko w cenie. Brak ukrytych dopłat!

Cena za wyjazd jest całkowita i zawiera:

  • Uroczysta kolacja Sylwestrowa – dania gorące, zimna płyta, sałatki, słodki bufet, napoje bezalkoholowe zimne i gorące.
  • Zakwaterowanie na wyjeździe
  • Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
  • Ubezpieczenie NNW
  • Opieka rezydentów
  • Dojazd własny

Opcje dodatkowo płatne (nieobowiązkowe – dla chętnych) jak np. przedłużenie pobytu o jeden dzień.

Po prostu wypełnij prosty formularz, który znajduje się obok każdej z naszych ofert. Podaj ilość miejsc, która Cię interesuje oraz miejsce wyjazdu. Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien, w które miejsce chcesz się wybrać możesz zaznaczyć opcję „jeszcze się zastanawiam”.

Rezerwacja nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje natomiast gwarantuje Ci, że Twoje miejsca są dla Ciebie i Twoich znajomych „zaklepane”.
W informacji zwrotnej otrzymasz wszystkie dalsze instrukcje a następnie ustalisz ilość i rodzaj pokoi i załatwisz wszystkie pozostałe formalności.

Zaliczka w wysokości 300zł płatna w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji. Pozostała kwota płatna jest do 14 grudnia 2020.

W przypadku, gdy rezerwujesz wyjazd po 8 grudnia wówczas konieczna jest płatność całej kwoty od razu.

Ewentualne imprezy i atrakcje będziemy dostosowywać do aktualnych możliwości organizacyjnych związanych z COVID-19.

Na 99% TAK! Zawsze pokoje staramy się dobierać tak aby wszystkie osoby z danej grupy zakwaterowane były obok siebie.

Jedyne wyjątki to takie, kiedy wybrane przez Was pokoje nie są dostępne np. na jednym piętrze lub kończą się miejsca i mamy ostatnie dostępne pokoje. Zachęcamy zatem do wczesnej rezerwacji miejsc.

Mamy w ofercie praktycznie każde rodzaje pokoi. Dwójki dla par, większe pokoje dla grup znajomych a nawet składy 3+3. Dzięki temu możemy zaproponować fajne warunki właściwie dla każdej ekipy.

Jeżeli nie masz innego wyjścia, to oczywiście tak.

W zależności od tego na ile dni przed wyjazdem jesteś zmuszony zrezygnować, zwracamy Ci część bądź całość poniesionych kosztów. Szczegółowe warunki rezygnacji znajdziesz w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa, które są załącznikiem do każdej umowy.

Sposobem na uniknięcie kosztów rezygnacji jest znalezienie osoby chętnej na Twoje miejsce. W takiej sytuacji zarezerwowane przez Ciebie miejsce przechodzi na nowego uczestnika a rozliczenie pozostaje między Wami. Za taką zmianę nie pobieramy żadnych opłat!

Alternatywnie możesz wykupić ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu, koszt ubezpieczenia to xxxzł